Pomocná sila do kuchyne

Natacha Pacal

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3,50/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocne prace podla pokynov kuchára, umyvanie riadu bieleho a čierneho riadu, upratovanie kuchyne a zázemia, cistenie zeleniny, pracovná doba krátky/dlhý týždeň od 07:00-21:00

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore po telefonickom dohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Na slovenskom gastronomickom trhu sme už 20 rokov a do nášho portfólia patria úspešné značky FRESH, KOLIBA, Jedáleň VERT, Zdrawo, utaliana, a Natacha Pacal Patisserie. Do našej gastronomickej rodiny pribudla aj Natacha Pacal Restaurant. Radi by sme posilnili naše tímy práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta " varíme ako doma ". Staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2317538  Megjelentetés dátuma: 14.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50/ hod