Zastupujúca vedúca sestra

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiac+ mesačná odmena vo výške 250€ + príplatky za nadčasy + príplatky za nočné, sviatok a víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme sestru, ktorá by v čase neprítomnosti vedúcej sestry bola jej zástupkyňou s tým, že pracovná náplň spočíva aj z nasledujúcich úkonov:

- Komplexná ošetrovateľská starostlivosť poskytovaná metódou ošetrovateľského procesu,
- odbery biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia,
- meranie fyziologických funkcií (teplota, krvný tlak, pulz, saturácia),
- podávanie injekcií s.c., i.m. i.v., i.d.,
- podávanie infúzií,
- liekovanie liekov do liekoviek,
- podávanie liekov prijímateľom sociálnych služieb,
- realizácia EKG vyšetrenia,
- asistencia Dr. pri vizite,
- ošetrovanie septických a aseptických rán,
- starostlivosť o PEG, NGS, PMK, stómiu,
- prvá pomoc,
- KOS,
- vypracovanie dokumentácie voči zdravotnej poisťovni.

- pracuje sa na 8 alebo 12 hodinové smeny – určenie pracovnej doby možné podľa osobnej dohody a preferencií záujemcu

-Strava zabezpečená na pracovisku,
-po prvom roku zvýšenie mzdy o 70,-E,
-vernostný bonus – zvýšenie mzdy po 3 rokoch o 5%, po 5 rokoch o 7%,...
-preplácanie nadčasov,
-možnosť ubytovania,
-1 krát ročne masáž,

Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícka škola

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

empatia
iniciatívnosť
cieľavedomosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
samostatnosť
analyzovanie a riešenie problémov
zodpovednosť

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3938030  Megjelentetés dátuma: 2.1.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac