Sociálny pracovník

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac+ odmeny a prémie + príplatky za prácu vykonanú naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sociálna rehabilitácia seniorov,
pridružená administratívna činnosť a práca s interným informačným programom CYGNUS,
záujmová činnosť seniorov,
tvorenie týždenného plánu aktivít realizovaných so seniormi ,
individuálne venovanie sa klientom,
byť im nápomocný,
spestrovať život seniorom a vytvárať im pocit domova,
plánovanie výletov,
byť kreatívny, inovatívny a plný nápadov pretavujúcich sa do činnosti so seniormi,
komunikácia s príbuznými klientov v zmysle sociálneho života.

3 dni dovolenky nad rámec Zákona,
vernostný program - zvýšenie mzdy po prvom, treťom a piatom roku,
možnosť ročnej odmeny,
mobilný telefón,
stravovanie na pracovisku,
karta multisport, ktorá sa dá využiť na wellnes či rôzne športové aktivity,
každoročné pravidelné teambuilldingy,
2x do roka masáž.

Informácie o výberovom konaní

pracovisko je v zariadení NÁRUČ Senor&Junior,
Fedákova 5, Bratislava-Dúbravka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, čestnosť, tvorivosť, komunikatívnosť, empatia, trpezlivosť

je nutné, aby práca zamestnancov nášho zariadenia so seniormi napĺňala a videli v nej zmysel či poslanie

nakoľko sme špecializované zariadenie, radi privítame uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s klientmi trpiacimi rôznymi psychiatrickými diagnózami ako je napríklad Alzheimerova choroba, starecká demencia a iné

budeme potešení, ak máte za sebou už rôzne kurzy, rekvalifikácie a dodatočné vzdelávanie pretože sa snažíme poskytovať sociálne služby na vysokej a kvalifikovanej úrovni.

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3804845  Megjelentetés dátuma: 8.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac