Pracovníčka práčovne

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Fedákova 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie, pranie, žehlenie a ukladanie prádla. Upratovanie priestorov práčovne a kancelárskych priestorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

práca vhodná pre dôchodkyňu

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3006484  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550