Samostatný odborný referent vo verejnom obstarávaní

Národný ústav reumatických chorôb

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 345,6 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a realizácia verejného obstarávania nadlimitných a podlimitných zákaziek, vrátane zadávania zákaziek na Elektronickom trhovisku,
- príprava výzvy. oznámenia, súťažných podkladov, komunikácia s uchádzačmi,
- vysvetľovanie podmienok účasti, resp. SP posudzovanie a vyhodnocovanie ponúk, revízne postupy,
- opätovné otváranie rámcových dohôd,
- v prípade revíznych postupov spracovanie stanoviska pre ÚVO
- zodpovednosť za plnenie povinností voči Úradu pre verejné obstarávanie,
- zodpovedá za evidenciu a archiváciu registratúrnych záznamov o verejnom obstarávaní vrátane ich ochrany,
- zabezpečovanie zverejňovania informácií v súlade s platnou legislatívou,
- zodpovednosť za sledovanie metodických usmernení a výkladových stanovísk Úradu pre verejné obstarávanie, interných predpisov MZ SR
- príprava plánu verejného obstarávania organizácie na príslušný kalendárny rok podľa pokynov MZ SR,
-zodpovednosť za komplexnú evidenciu a správa všetkých verejných obstarávaní spoločnosti - na portáli UVO, EKS, vestníku, atď. aplikácia zákaziek v EKS podľa interných predpisov organizácie,
- bežné administratívne činnosti týkajúce sa činnosti referátu (pošta, maily, telefonáty, porady...)
- dodržiavanie zásad a predpisov týkajúcich sa hygieny, BOZ a PO,
- zodpovednosť a výkon základnej finančnej kontroly podľa príslušných kompetencií

5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prosím zasielajte e-mailom na adresu - [email protected] . Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. V prípade veľkého počtu prijatých životopisov si, vzhľadom na možnosti personálneho oddelenia, vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- organizačná schopnosť
- rozhodnosť
- schopnosť riešiť problémy
- odolnosť voči stresu
- flexibilita
Ovládanie PC na bežnej úrovni

Národný ústav reumatických chorôb Piešťany je zariadenie ústavnej zdravotnej starostlivosti - špecializovaná nemocnica, poskytujúca zdravotné služby hospitalizácie a ambulantných vyšetrení pacientov, vrátane dispenzarizácie v centre biologickej liečby a na pracovisku klinických štúdií.
ID: 3759583  Megjelentetés dátuma: 16.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 345,6 EUR/mesiac