Údržbár

Národný ústav reumatických chorôb

Národný ústav reumatických chorôb, Nábrežie Ivana Krasku, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZASTUPOVANIE PN
- Špecializovaná odborná stolárska práca, ručná úprava stolárskych výrobkov, montáž líšt, dosiek, krytov a pod.
- Osadzovanie, dverí, okien, zhotovenie stien, kladenie linoleí, drevených podláh, laminátových parkiet, kladenie dlaždíc a obkladov.
- Obsluha a bežná údržba strojových a rozvodných sústav bazéna so špeciálnou technológiou a kúpeľných parkiet, kladenie dlaždíc a obkladov.
- Obsluha a bežná údržba strojových a rozvodných sústav bazéna so špeciálnou technológiou a kúpeľných zariadení s vodoliečebnými procedúrami, obsluha bežná údržba čerpacej, filtračnej, výmenníkovej a klimatizačnej stanice vrátane rozboru a úpravy vody
- Optimalizovanie chodu prevádzky, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
- Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
- Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
- Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
- Monitorovanie a demontovanie svietidiel. vypínačov, elektrických zásuviek, vypálených žiaroviek a žiariviek , vodovodných batérií, kľučiek, zámok a pod.
- vymieňanie poistiek, zapínanie vyrazených ističov.
- Ovládanie technických parametrov a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení.
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
- Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.
- Dodržiavanie interných smerníc a noriem BOZP a PO
- Vedie motorové vozidlo na plnenie úloh, ktoré súvisia s činnosťou zamestnávateľa
- Vykonáva prevoz zamestnancov, pacientov a materiálu zvereným motorovým vozidlom na základe povolenia na prepravu
- Vykonáva nákup materiálu a náhradných dielov na údržbu a prevádzku
- Odovzdáva zverené peňažné prostriedky z pokladne do určenej banky na účet

5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu - [email protected] .
Všetkým uchádzačom o pracovnú pozíciu vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• zručnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Národný ústav reumatických chorôb Piešťany je zariadenie ústavnej zdravotnej starostlivosti - špecializovaná nemocnica, poskytujúca zdravotné služby hospitalizácie a ambulantných vyšetrení pacientov, vrátane dispenzarizácie v centre biologickej liečby a na pracovisku klinických štúdií.
ID: 3645483  Megjelentetés dátuma: 3.11.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac