Upratovačka

Národný ústav reumatických chorôb

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na 2 zmeny
čistenie a upratovanie priestorov
dezinfikovanie sociálnych zariadení
dopĺňanie hygienických potrieb

1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom na adresu - [email protected] . Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem o pracovnú pozíciu upratovačka. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Národný ústav reumatických chorôb Piešťany je zariadenie ústavnej zdravotnej starostlivosti - špecializovaná nemocnica, poskytujúca zdravotné služby hospitalizácie a ambulantných vyšetrení pacientov, vrátane dispenzarizácie v centre biologickej liečby a na pracovisku klinických štúdií.
ID: 3564500  Megjelentetés dátuma: 27.10.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac