Prijmeme do pracovného pomeru absolventov stredných škôl so záujmom o prácu v zdravotníckom zariadení pri detskom pacientovi

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.10.2018
základná mzda 586,-€ (+príplatok za zmennosť, príplatky za soboty/nedele, nadčasy, možnosť osobného ohodnotenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do pracovného pomeru absolventov stredných škôl so záujmom o prácu v zdravotníckom zariadení pri detskom pacientovi.
Možnosť práce v jednozmennej aj viaczmennej prevádzke.

Ponúkame možnosť získania kvalifikovaného zdravotníckeho vzdelania, ktoré bude plne hradené a zabezpečené zamestnávateľom a poskytnutím plateného študijného voľna.
Ďalšie benefity:
 práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
 osobné ohodnotenie a odmeny;
 skrátený pracovný čas;
 týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
 možnosť rozvíjať sa profesijne aj osobnostne v tíme;
 príplatok za zmennosť;
 možnosť poskytnutia ubytovania;
 stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
 príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.

Požiadavky na zamestnanca

  • citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu
  • flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
  • ochota spolupracovať v tíme

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Mária Reichwalderová
Tel.: +421259371446
E-mail: poslať životopis
ID: 3487429  Megjelentetés dátuma: 7.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 586,-€ (+príplatok za zmennosť, príplatky za soboty/nedele, nadčasy, možnosť osobného ohodnotenia)