Údržbár - Vodoinštalatér

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie a montáž, opravy, údržba vnútorných rozvodov studenej a teplej vody a kanalizácie. Opravy vodovodných batérií, WC splachovačov, bidetov, spŕch, vodovodných ventilov. Montážne a prevádzkové práce na vodovodnom a kanalizačnom potrubí vrátane vykonávania údržby a opráv. Opravy a prečistenie kanalizačných a strešných rozvodov v NOÚ.

- poskytujeme ubytovanie
- týždenný pracovný fond je 37,5 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore inštalatér - vodár

- zváračský preukaz a prax výhodou
- originál výpisu z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 1440042  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 812 EUR/mesiac