Biznis analytik

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Lazaretská 26, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacfinálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúsenosti vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákon č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa tímu NCZI hľadáme nových kolegov na pozíciu Biznis analytik.

Biznis analytik vykonáva uvedené činnosti:
• analýza súčasného stavu procesov až po úroveň jednotlivých aktivít v procese
• zber, kategorizácia a prioritizácia požiadaviek používateľov/biznis vlastníkov
• definovanie harmonogramu a kritických míľnikov implementácie riešení
• analýza požiadaviek na IS
• návrh riešenia /návrh zmien procesov v oblasti biznis analýzy a analýzy SW riešení
• participácia na príprave akceptačných kritérií
• FAT/UAT testy SW riešení
• komunikácia a súčinnosť s používateľmi, biznis vlastníkmi a tretími stranami

Biznis analytik zodpovedá za:
• analýzu biznis domény a dokumentáciu jej fungovania, procesov a systémov
• identifikáciu, zber, evidenciu a analýzu požiadaviek, problémov a príležitostí na rozvoj IS
• analýzu a tvorbu analytických dokumentov k IS
• spracovanie dokumentácie z pohľadu procesov, metodiky, technických možností a inej dokumentácie k IS
• schvaľovanie funkčných a technických požiadaviek, potrieb, obsahu, kvalitatívnych a kvantitatívnych prínosov projektu z pohľadu používateľov/biznis vlastníkov

• flexibilný pracovný čas
• nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• možnosť kariérneho rastu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ekonomické/právnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
UML - Mierne pokročilý
Business Process Model and Notation - BPMN - Mierne pokročilý
Enterprise Architect - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 a viac rokov na rovnakej pozícii - výhodou

Počet rokov praxe

2

• samostatné analytické a logické myslenie, znalosť analytických postupov a nástrojov (mindmapy, biznis procesy)
• schopnosť vnímať súvislosti
• systematickosť, zodpovednosť, precíznosť, presnosť
• výborné komunikačné, prezentačné, organizačné a koordinačné schopnosti
• biznisová, doménová a legislatívna znalosť v oblasti zdravotníctva VÝHODOU
• znalosť zdravotníckych IT systémov (národných, nemocničných, ambulantných) VÝHODOU
• profesionálne vystupovanie
• schopnosť pracovať v tíme
• proaktívny prístup

*požadovaná skúsenosť:
• na analytickej pozícii v oblasti vývoja a zavádzania SW riešení
• so zberom a analýzou biznis potrieb a požiadaviek
• s tvorbou katalógov požiadaviek a funkčných špecifikácií
• s prácou s právnymi predpismi

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 4016121  Megjelentetés dátuma: 27.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac