Finančný manažér

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančný manažér zodpovedá za čerpanie finančných prostriedkov pre dosiahnutie cieľov projektu podľa zmluvy o poskytnutí NFP, styk s bankovými inštitúciami a zabezpečenie obchodných procesov z ekonomického hľadiska.
Zabezpečuje vyhotovenie interných finančných predpisov (sledovanie čerpania finančných prostriedkov, odpisový plán, evidencia majetku obstaraného z prostriedkov NFP a pod.). Zabezpečuje, resp. vedie účtovnú agendu, zodpovedá za vypracovanie miezd, zabezpečuje ucelené časti účtovného systému organizácie, evidencia a účtovanie, inventarizácia, spravovanie daní a poplatkov, vyhotovenie, triedenie a archivácia účtovných dokladov, spracováva prvotnú ekonomickú agendu v rámci projektu pre zaúčtovanie externým ekonómom, zabezpečuje evidenciu príjmov / výnosov a výdavkov / nákladov pre sledovanie finančných prostriedkov podľa zmluvy.

Príklady vykonávaných činností:
• finančné riadenie projektu;
• vyhodnocovanie finančného pokroku a plnenia rozpočtu;
• analýza výdavkov projektu, posudzovanie oprávnenosti výdavkov projektu;
• spracovanie žiadostí o platbu.

Flexibilný pracovný čas
O 5 dní dovolenky naviac
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Práca v mladom kolektíve

Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor k nám do spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie vzdelania: Ekonomika, Verejná politika a verejná správa, Národné hospodárstvo, Manažment a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
IT skúsenosti - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pracovné skúsenosti v oblasti ekonomiky, účtovníctva alebo financií-PODMIENKOU
Pracovné skúsenosti v oblasti prípravy a realizácie projektov spolufinancovaných z fondov EÚ - VÝHODOU
Skúsenosti v oblasti finančného manažmentu
Znalosť informačných a komunikačných technológií, Samostatnosť, precíznosť, pozitívny a proaktívny prístup k práci,
Zodpovednosť za zverenú prácu, profesionálne vystupovanie,
Analytické myslenie, schopnosť hľadať riešenia problémov, tímový hráč

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 4000604  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac