Špecialista štatistik pre mimoriadne zbery

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre tvorbu štatistických pohľadov a formulárov
Spolupráca pri tvorbe metadát štatistických zberov a kontrol vstupných údajov
Import a overovanie vstupných údajov
Spracovanie pridelených zisťovaní, sledovanie termínov zberu a spracovania
Komunikácia so spravodajskými jednotkami a ich metodická podpora
Komunikácia a spolupráca s organizačným útvarmi MZ SR pri navrhovaní a tvorbe formulárov štatistických zisťovaní
Spolupráca pri tvorbe nových postupov a noriem monitorovania zdravotnej starostlivosti a zdravotníckych služieb

Flexibilný pracovný čas
O 5 dní dovolenky naviac
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Práca v mladom kolektíve

Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor k nám do spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca s dátami, analytické myslenie
zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, komunikatívnosť a analytické myslenie

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3918335  Megjelentetés dátuma: 13.11.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac