Administrátor sieťovej bezpečnosti

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1 500,-EUR v závislosti od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za bezpečnostné mechanizmy sieťového prostredia
Návrh, konfigurácia, implementácia a prevádzka bezpečnostných technológií
Monitoring , diagnostika a odstraňovanie problémov pri prevádzke sieťových bezpečnostných technológií

Flexibilný pracovný čas
O 5 dní dovolenky naviac
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

POVINNÉ:
Znalosť klasických sieťových technológií na úrovni prehľadu možností platforiem a princípov sieťových protokolov a architektúr
Znalosť v oblasti bezpečnostných hrozieb a spôsobu ochrany proti nim

VÝHODOU:
Skúsenosti so správou, administráciou a konfiguráciou sieťových bezpečnostných technológií,
firewallov, nástrojov a komponentov (Cisco ASA ver.9.x , F5 BIG-IP, McAffe Firewall, IBM DataPower)

Ďalšie :
Tímový hráč
Komunikatívnosť
Zodpovednosť

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3739443  Megjelentetés dátuma: 13.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac