Špecialista reportingu pre oddelenie dátového skladu a analýz

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje súčinnosť pri realizácií činností v rámci realizovaných aktivít v rámci nastavenia a manažmentu dát pri:
-interpretácii dát, analýze výsledkov pomocou štatistických techník
- návrhu stratégie v oblasti jednotlivých aktivít, ktoré optimalizujú štatistickú efektívnosť a kvalitu
-definovaní nových požiadaviek na softvérové projekty
-podieľa sa na definovaní dátových požiadaviek a dátových modelov
-pripomienkuje výstupy z pohľadu kompetencií dátového kurátora
-poskytuje vstupy pre vypracovanie dokumentov v oblasti dátových setov
-pripravuje odborné podklady pre školenia
- zabezpečuje implementáciu procesov v oblasti dátového kurátorstva
-spolupodieľa sa odborným poradenstvom na príprave výstupov dodávateľa
-pripravuje odborné podklady pre školenia, hackathony, a connectathony
-podieľa sa na príprave a tvorbe výstupných reportingových pohľadov pomocou BI nástrojov
-vykonáva kontroly spracovaných údajov a vypočítaných výstupných reportingových zostáv
-vykonáva analytické a realizačné práce pri tvorbe prierezových výstupných pohľadov

Flexibilný pracovný čas
O 5 dní dovolenky viac
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Možnosť kariérneho rastu
Stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematicko- štatistické, ekonomické, hospodárska informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Oracle PL/SQL - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s analýzou a manažmentom veľkého objemu dát -PODMIENKOU
BI reportingové nástroje
práca s metadátovo riadenými informačnými systémami
práca v oblasti spracovania, analýzy štatistických údajov a tvorby výstupných pohľadov prostredníctvom analytických nástrojov
analytické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3692641  Megjelentetés dátuma: 12.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac