Vzťahový manažér pre Košice

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzťahový manažér vykonáva uvedené činnosti:
• zabezpečuje dlhodobý a dôveryhodný vzťah medzi Národným centrom zdravotníckych informácií (NCZI) a poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti (PZS)
• zabezpečuje denné aktivity a spoluprácu s PZS, vendormi, poisťovňami a ďalšími subjektami, ktoré podporujú chod projektu eZdravie
• na dennej báze rieši a kontroluje vzniknuté problémy s PZS, vendormi, poisťovňami a ďalšími subjektami
• udržiava vzťahy s manažmentom PZS, regionálnym manažmentom poisťovní, vendormi a ďalšími subjektami
• zúčastňuje sa na pravidelných stretnutiach so zástupcami veľkých PZS, vykonáva podrobné zápisy z týchto stretnutí a prezenčnú listinu
• komunikuje s odbormi NCZI
• podporuje projekty eZdravie, COVID, eKaranténa, eAlert a pod.

• flexibilný pracovný čas
• nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• možnosť kariérneho rastu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• výborné prezentačné schopnosti (vedieť prezentovať produkt a služby pred veľkým plénom lekárov)
• veľmi dobré komunikačné schopnosti (vedieť kvalitne odpovedať a argumentovať)
• ochota cestovať po SR (aktívny vodič)
• schopnosť rýchlo sa učiť
• profesionálne vystupovanie
• flexibilita a zodpovednosť
• dobrá orientácia v IT a komunikačných technológiách - výhodou

* skúsenosti:
• v osobnej starostlivosti o klienta
• v oblasti zdravotníctva - výhodou
• absolvovanie certifikovaných školení (soft skills) - výhodou
• znalosť NIS - výhodou

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3618463  Megjelentetés dátuma: 4.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac