Systémový administrátor

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Lazaretská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia Windows serverov (2008 R2, 2012, 2012R2, 2016)
Vytváranie GPO politík
Správa Active Directory
Správa WSUS
Konfigurácie DNS, IIS a SQL serverov
Správa MS Exchange 2010- vytváranie účtov , skupín, dohľadávanie e- mailov
Administrácia a správa virtualizácie na Hyper-V
Vytváranie a správa virtuálnych serverov
Správa anitivírového systému – ESET NOD
Druhoúrovňová podpora koncových užívateľov
Kontrola stavu HW
Administrácia System Center 2012R2 – SCOM, SCCM, DPM, SCVMM

Flexibilný pracovný čas
O 5 dní dovolenky viac
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Možnosť kariérneho rastu
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Relevantné praktické skúsenosti ako systémový administrátor
Veľmi dobrá znalosť administrácie Windows serverov (2008R2, 2012, 2012R2,2016)
znalosť administrácie MS produktov - MS Exchange, MS SharePoint, MS IIS, AD, GPO
Znalosť virtualizácie, back-up, storage manažmentu
Základná znalosť sieťových protokolov
Znalosť System Center

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

znalosť administrácie serverových MS produktov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť a asertivita
Schopnosť samostatne a systematicky riešiť pridelené Úlohy
Tímový hráč
Veľká ochota učiť sa
Stresu rezistentná osobnosť
Dobrý time management

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3007003  Megjelentetés dátuma: 9.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou