Technologický tester/testerka

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacfinálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúsenosti vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákon č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do NCZI hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu na pozíciu Technologický tester/testerka.

Technologický tester/testerka je zodpovedný za:
• prípravu SW, ktorá zahŕňa konfiguráciu v C# a je nevyhnutným predpokladom
• prípravu SW na realizáciu testovania
• prácu s GITom
• prijímanie vstupov, dát a pokynov, požiadaviek na konfiguráciu systému pre potreby testovania,
• prípravu dodaných testovacích požiadaviek (requestov) a dát,
• vyhodnotenie chýb a výsledkov testov na základe dokumentácie integračného manuálu a očakávaných výsledkov testovacích prípadov,
• vyhodnotenie logov a XML súborov, ktoré sú zaznamenané v TestProjekte. Nasadený opravný balíček release opätovne pretestuje so zreteľom na odstránenie evidovaných defektov, bugov,
• vypracovanie testovacích prípadov na základe príslušnej dokumentácie. Testovacie prípady riadne zaznamená v nástroji na to určenom,
• overenie pripravenosti systému na testy,
• vykonávanie behu jednotlivých testov,
• zaznamenávanie priebehu a výsledkov testov, vykonávanie analýzy testov na základe výsledkov testov,
• zaznamenanie všetkých defektov vzniknutých počas testovania, prípadne rozdiely oproti očakávanému stavu nahlasuje ako defekt,
• overenie odstránenia defektov, otestovanie defektov a stav voči očakávaným výsledkom testov, akceptáciu alebo zamietnutie odstránenia defektu.

• flexibilný pracovný čas
• nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• možnosť kariérneho rastu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
XML - Základy
SQL - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

IT - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• C# - základy sú nutnosťou
• analytické a logické myslenie
• dôslednosť, precíznosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• orientácia na výsledok
• schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme
• komunikatívnosť
• flexibilita

skúsenosti:
• s XML - VÝHODOU
• v oblasti testovania SW riešení - VÝHODOU
• práca v IT projektoch - VÝHODOU

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 2980803  Megjelentetés dátuma: 1.12.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac