Všade blízko

Stavebnotechnický dozor – činnosti vykonávané banským spôsobom

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.5.2021 / dohodou
1 250 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbor správy stavebného dozoru hľadá kolegov aj pre činnosti vykonávané banským spôsobom.

Vašou úlohou bude:
- výkon činností stavebnotechnického dozoru na stavbách diaľničných tunelov,
- kontrola postupu realizácie stavebných prác,
- kontrola kvality dodávaných prác a materiálov,
- priebežná finančná kontrola stavby,
- kontrola a posudzovanie projektovej dokumentácie,
- sledovanie dodržiavania bezpečnosti práce na stavenisku.

Požadujeme Odbornú spôsobilosť pre činnosti vykonávané banským spôsobom v rozsahu §3 písm. d) a e) zák. č. 51/1988 Zb.

Služobné cesty v závislosti od lokácie práve realizovaných stavieb, prevažne stredné a východné Slovensko.

Vyžadujeme dobrý zdravotný stav na výkon pracovnej pozície.

Pošlite nám svoj životopis aj so zoznamom dozorovaných stavieb a doklady preukazujúce odbornú spôsobilosť.

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera od 19,00 EUR/mesačne (Doplnkové dôchodkové sporenie)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti Zákonníku práce
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov, ktorí budú telefonicky informovaní ohľadom priebehu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

banské alebo stavebné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax s vykonávaním činnosti banským spôsobom pri výstavbe tunelov

- znalosť legislatívy týkajúcej sa obsadzovaného miesta,
- ochota cestovať a pracovať na stavbách v rámci celého Slovenska,
- spoľahlivosť, technické myslenie a schopnosť spolupráce pri plnení úloh s interným aj externým prostredím,
- dobré komunikačné zručnosti a precíznosť v práci.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 4030638  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac