Všade blízko

Zamestnanec cestnej údržby -cestár

Miesto práce
Na vinohrady, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
900 EUR/mesiac+ príplatky za zmennosť, + možnosť ďalších kvartálnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše Stredisko správy a údržby diaľnic v Trenčíne hľadá zodpovedného a pracovitého kolegu, ktorý bude zodpovedný za:
- výkon letnej a zimnej údržby na spravovaných úsekoch a zariadeniach cestnej infraštruktúry
- vedenie a bežnú údržbu špeciálnych motorových vozidiel, mechanizácie a techniky (sypač, snehová fréza, UNIMOG, UDS,...)
- odstraňovanie následkov dopravných nehôd a iných škôd
- údržbárske a remeselnícke práce (kosenie, zber nečistôt,...)
- pomocné stavebné a nestavebné práce pri údržbe a opravách cestného a obslužného majetku v zmysle kvalifikačných predpokladov.

Výhodou je:
- platný zváračský preukaz -elektro, preukaz strojníka, zámočník práca so železom

Pracovný čas:
- Priemerný pracovný čas 37,5 hodín /týždeň
- Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas na všetky dni v týždni vrátane víkendov a sviatkov
- Práca na 11,5 hodinové zmeny

- zvýšené % príplatky za nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za prácu v sobotu a nedeľu
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky
- príspevok do lll. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania riadnej dovolenky, materskej dovolenky
- ďalší stravný lístok pri 11,5 hodinovej pracovnej zmene
- 5 dní dovolenky navyše oproti Zákonníku práce po odpracovaní jedného roka
- možnosť výhodne využívať rekreačné zariadenie v Liptovskom Jáne
- možnosť odborného vzdelávania
- sociálny program vyplývajúci z Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať v januári 2021

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, dopravné, technické, poľnohospodárske,elektrotechnické

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- vodičský preukaz B, C, E - nutný
- schopnosť pracovať nielen v kolektíve ale aj samostatne
- zodpovedný prístup k práci
- dôsledné dodržiavanie zásad bezpečnosti pri práci

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 3748980  Megjelentetés dátuma: 22.12.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac