Manažér prístupov, Sekcia bezpečnosti

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacZamestnanci na plný úväzok sú odmeňovaní v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z., Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, mzda sa v tomto prípade odvíja od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa prístupov do informačných systémov organizácie
- správa privilegovaných účtov
- vyhodnocovanie a monitoring aktivity užívateľov
- konfigurácia a správa softvérového riešenia na monitorovanie prístupov do informačných systémov
- manažment prístupov do dátových centier
Požiadavky na zamestnanca:
- vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa , vzdelanie v oblasti IT výhodou
- skúsenosti s informačným systémom na manažment prístupov je výhodou
- znalosť operačných systémov Windows a Linux
- znalosť RDP, SSH, wmic, powershell - užívateľsky výhodou
- radius, CISCO tacacs

- väčší počet dní dovolenky
- stravné lístky v hodnote 4,50 €
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie resp. IT výhodou

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- znalosť anglického jazyka vrátane technickej terminológie výhodou
- znalosti v oblasti počítačových sietí, IP technológii, networkingu a pod. výhodou
- skúsenosti v oblasti IT prevádzky výhodou
- základné vedomosti o IT bezpečnosti a štandardoch
- ochota vzdelávať sa, rozširovať vedomosti o nových technológiách a protokoloch

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3657315  Megjelentetés dátuma: 27.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac