Medicínsky reprezentant pre západné Slovensko, NAOS Slovakia s.r.o. / Division Bioderma/

NAOS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100€ + benefity firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
- návšteva lekárov v zverenom regióne ( Bratislava, Senec, Malacky, Senica, Skalica, Myjava, Hlohovec, Piešťany, Trenčín, Ilava, Púchov)
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi ( dermatológ, pediater, imunológ)
- uplatnenie marketinovej stratégie spoločnosti v určenom regióne - Západné Slovensko
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- organizácia odborných seminárov
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému

- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- služobný automobil
- mobilný telefón, počítač
- vysoké odborné zaškolenie
- možnosť profesionálneho rastu

Životopisy spolu s fotografiou zasielajte e-mailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 31.1.2019

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, farmácia, prírodné vedy, príp. príbuzné odbory výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie II. stupňa je nevyhnutnou PODMIENKOU
- dynamická a komunikatívna osobnosť
-vysoké pracovné nasadenie, komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
-tímový hráč
- skúsenosti s priamym predajom sú výhodou

Slovenské zastúpenie francúzskej dermatologickej spoločnosti NAOS, ktorá združuje značky BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur, s vedúcou pozíciou na trhu. Sme malá pobočka – u nás nie si len jeden z mnohých, každý je viditeľný a dôležitý. Viac o nás si môžete pozrieť na našej stránke www.naos.com/sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3577500  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100€ + benefity firmy