Operátor výroby - vstrekolisy

Nanogate Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Staničná 502, 952 01 Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
ihned, dohodou
3,91 EUR/hod.Od 3,91 základná hodinová mzda + variabilná zložka 50Eur po 1/2 roku 120Eur, ročný kredit 50Eur na voľnočasové aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Nanogate Slovakia s.r.o. hľadá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovné miesto OPERÁTOR výroby - VSTREKOLISY, montáž. Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Na uvedenú pracovnú pozíciu prijmeme aj bez praxe. Práca je na trvalý pracovný pomer ( nie prostredníctvom personálnej agentúry).

Stručný popis práce:
• vykonávať práce podľa pracovných inštrukcií na vstrekolisoch a iných strojných zariadeniach, alebo montáži
▪ informovať svojho nadriadeného o prípadných problémoch týkajúcich sa kvality výrobkov, stavu výrobných zariadení alebo pomôcok, resp. výrobnej dokumentácie
▪ podávať návrhy na zlepšovanie procesov a pracovných postupov
▪ vykonávať samokontrolu výrobkov a v prípade nedodržania kvalitatívnych znakov, výrobok "vyradiť"

Požiadavky na vzdelanie, prax, vedomosti a zručnosti:
▪ práca na tri zmeny
▪ prax vo výrobe vítaná
▪ manuálna zručnosť
▪ ochota pracovať v prípade potreby zamestnávateľa na nadčas (sobota, nedeľa resp.štátny sviatok, ak je vyhlásený za pracovný deň vo firme)
▪ flexibilný a proaktívny prístup, schopnosť pracovať koncentrovane a bez chýb
▪ mať základnú zručnosť, schopnosť učiť sa nové pracovné postupy
▪ byť disciplinovaný, dodržiavať interné smernice firmy

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• po pozitívnom hodnotení nadriadeným, možná odmena k Vianociam a k letnej dovolenke 50% zo základnej mzdy
• príležitosť pre odborný rast
• zaujímavé platové ohodnotenie
• poskytujeme pravidelné školenia

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti Nanogate Slovakia s.r.o. a zašlú nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.
Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Techniplas ist ein globaler Anbieter von hochentwickelten Kunststoffkomponenten und designorientierten, multifunktionalen Oberflächen, vor allem für den Automobilsektor, aber ebenfalls für Industrie- und Konsumgüter, oder die Medizinbranche.
Die Techniplas Gruppe unterhält weltweit 28 Standorte mit Produktion, Vertrieb und / oder Technologiezentren und beschäftigt knapp 4.000 Mitarbeitende.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2955949  Megjelentetés dátuma: 14.9.2020  Alapbér (bruttó): 3,91 EUR/hod.