Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodný zástupca v medzinárodnom nakladateľstve - interné call centrum

Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
761 - 1 111 EUR/mesiacFIX + priamy bonus z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu práce už 30 rokov v 18 krajinách světa. Naším cieľom je poskytovať odborné vzdelávanie formou publikácií, konferencií, seminárov alebo dlhodobých školení. Snažíme sa to robiť zaujímavým, moderným, ale predovšetkým kvalitným spôsobom.

Hľadáme do svojho tímu:
Obchoďáka v medzinárodnom vydavateľstve

Nechceš zažívať stereotyp na pracovisku, ale chceš stabilitu a príjemné pracovné prostredie s vynikajúcim tímom? Chceš si samostatne organizovať prácu? Baví ťa komunikovať s ľuďmi a pomáhať im v ich podnikaní prostredníctvom vzdelávania?
Chceš si zarobiť peniaze?
Poď pracovať s nami!

Čo bude náplňou tvojej práce?
Hľadáme nových kolegov do obchodného oddelenia medzinárodnej vydavateľskej spoločnosti.
Každý deň budeš komunikovať výlučne s firmami (predaj seminárov, konferencií, odborných časopisov, B2B portálov – určené pre generálnych riaditeľov, riaditeľov, HR manažérov, ...). Kontakty máme pre teba pripravené!
Samozrejmosťou je dôkladné zaškolenie a kolegovia ŤA radi vo všetkom podporia a zároveň ti odovzdajú svoje know-how. Celá komunikácia závisí od tvojich "zručností".
S nami si si pánom svojich aktivít!

Čo ponúkame?
- Našou najväčšou devízou je skvelý tím mladých ľudí, ktorí ťa nikdy nesklamú. U nás sa budeš do práce tešiť.
- Ponúkame HPP a ak nemáš dlhoročné pracovné skúsenosti, nevadí, u nás ťa všetko dôležité naučíme.
- Môžeš si oddýchnuť vďaka 5 týždňom dovolenky.
- Máme skrátený pracovný týždeň - len 7,5 hodiny denne od 8:00 do 15:30.
- Každý nepárny piatok končíme o 13:30 a počas sviatkov a víkendov nepracujeme.
- Za každý predaj dostávame okamžitý bonus.
- Skvelým bonusom je aj možnosť bezplatného školenia.
- Ku každému pristupujeme spravodlivo a ponúkame možnosť kariérneho rastu.

Ak máš chuť pracovať, máš reprezentatívne vystupovanie, prezentačné a argumentačné schopnosti, organizačné zručnosti, ovládaš základy práce s PC a chceš vidieť okamžité výsledky svojej práce, potom hľadáme práve TEBA.

Môžeš s nami začať TERAZ.

Pošli nám svoj životopis a niekoľko viet o sebe.

Tešíme sa na TEBA!

Benefity, na ktoré sa môžete tešiť
• Mladý kolekív
• Stravenky
• Občerstvenie
• Kurzy a vzdelávanie
• Bonusy za výkon
• Príjemné pracovné prostredie
• Profesijný a osobný rozvoj
• Skrátená pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl - 1.
Akým spôsobom majú uchádzači kontaktovať našu spoločnosť ? - mailom, telefonicky.
Aké dokumenty má uchádzač zaslať - životopis v slovenčine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké by si mal mať predpoklady?

• rád komunikovať, mať kultivovaný hlasový prejav
• vedieť dobre obchodne prezentovať a argumentovať
• byť odolný voči stresu, vedieť si zorganizovať prácu
• mať tímového ducha
• vedieť základnú prácu s PC
• pozitívne myslieť, mať ťah na bránku a orientáciu na výsledok
• ak máš už skúsenosti s aktívnym predajom produktov po telefóne, je to pre Teba veľkou výhodou

Vydavateľstvo odbornej literatúry a manažérskeho vzdelávania dospelých s medzinárodným zázemím. Zastúpenie v 18 krajinách sveta, celosvetovo 1200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3757970  Megjelentetés dátuma: 14.4.2022  Alapbér (bruttó): 761 EUR/mesiac