Si profík v AJ a Tvojím snom je pomáhať druhým vo vzdelávaní? Staň sa našim lektorom!

Najlepšia Angličtina, n.o. angl.názov Best English, n.o.

Best English, n. o. (Najlepšia angličtina), Dunajská 4, 811 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako lektor je Tvojou hlavnou úlohou učiť. My však nie sme len taká obyčajná jazyková škola, a preto hľadáme niekoho, kto zdieľa naše nadšenie pre angličtinu a pre pomoc druhým a myslí to naozaj vážne.

Veríme, že vďaka lepšej angličtine, sú ľudia úspešnejší, šťastnejší a majú možnosť žiť kvalitnejší život kdekoľvek sa rozhodnú. A my chceme byť pri tom, keď dosiahnu svoje ciele a pomôcť im.

Si ten pravý/pravá, ak:
-máš rád výzvy
-rád sa učíš nové veci a chceš sa zlepšovať a makať na sebe
-si profík v AJ, ALE uvedomuješ si, že je stále čo objavovať a sám sa rád učíš nové
-chceš mať prácu, ktorá Ťa naozaj bude baviť a napĺňať( nielen tvoje vrecká peniažkami)
-učenie je pre Teba vysnívaná práca (aj keď si to možno predtým nerobil)
-si rád s ľuďmi a rád s nimi komunikuješ
-akcetupuješ ľudí takých, akí sú a rád im pomáhaš
-veríš, že človek dokáže aj nemožné keď naozaj chce
-chceš byť súčasťou tímu, ktorý zdieľa spoločný cieľ

Výhody:
-nepotrebuješ žiadnu predošlú prax ani špeciálne vzdelanie
-absolvuješ jedinečný a náročný tréning, ktorý trvá mesiac predtým ako začneš učiť
-získaš nový pohľad na jazyk a učenie ako také
-pracuješ v neštandardnej pracovnej dobe
-staneš sa členom tímu, ktorý miluje výsledky svojej práce

Nevýhody - pre niekoho, tiež výhody
-ranné kurzy od 8mej hodiny a večené do 20tej
-tvoje odmena závisí od toho koľko naozaj odučíš - žiaden fix
-práca na živnosť
-nikdy nekončiace vzdelávanie
-možnosť osobnostného a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme lektora na FULL TIME.
Ak Ťa ponuka zaujala, ozvi sa ASAP.
TRÉNING UČITEĽA SA KONÁ ZAČIATKOM JANUÁRA A POTOM ZAČNEŠ UČIŤ SVOJE PRVÉ KURZY.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SUFFICIENT KNOWLEDGE OF SLOVAK LANGUAGE IS REQUIRED

Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1 = angličtinou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3822647  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac