Chcel by si pomáhať ľuďom a vieš výborne po anglicky? (učiteľ angličtiny bez pedagogického vzdelania)

Najlepšia Angličtina, n.o. angl.názov Best English, n.o.

Miesto práce
Gröslingová 51, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď po ukončení tréningu
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skutočne odučených hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa angličtiny, no nie obyčajného. Hľadáme človeka, ktorého baví práca s ľuďmi a vie výborne po anglicky.

Ak nemáš pedagogické vzdelanie, nie je to prekážka. Máme vlastný učiteľský tréning a rokmi overenú metódu učenia. Postačí Ti ochota sa sám vzdelávať.

Posledná podmienka je, že hľadáme niekoho, kto to naozaj myslí vážne. Učenie nie je pre nás iba povolanie, ale poslanie. Je to práca na plné vyťaženie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že sa budeš chcieť vzdelávať a že budeš mať prirodzene príjemnú komunikáciu. A ochota pracovať. To je dôležité.

Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1 = angličtinou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2003283  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa skutočne odučených hodín