Stolár

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
21.08.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200-2300€ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme tesárov, stolárov a montážnikov z celého Slovenska.
Pracovná pozícia zahŕňa činnosti: Tesár/Stolár/Montážnik
- práca na základe výrobno-technickej dokumentácie - výroba jedinečných detských irhrísk
- správna výroba a dodržiavanie technologických postupov vo výrobe
- dodržiavanie zásad v súlade s BOZP a požiarnej ochrany vo výrobe
- vodičský preukaz je výhodou
- oprávnenie na VZV je výhodou

Príďte medzi nás na jeden deň a vyskúšajte si prácu na našich projektoch, kolektív a priestory.

Nástup možný ihneď!

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti, ktorá neustále expanduje do nových regiónov
- práca v novej a modernej vykurovanej hale
- vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- strava je zabezpečená priamo do prevádzky
- možnosť ubytovania
- práca je vykonávaná v jednozmennej prevádzke (flexibilná pracovná doba po dohode)
- práca na úkol = možnosť nadštandardných zárobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3575209  Megjelentetés dátuma: 19.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200-2300€ / mesiac