Hľadáme skladníka s VZV pre medzinárodnú spoločnosť - pridajte sa k nám!

Nagel Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac1 200 EUR/mesiac + príplatky (chladový príplatok, preplatene nadčasy , nočné aj víkendové príplatky) Možnosť zárobku až do 1400/1500 EUR Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
✔️ práca na vysokozdvižnom vozíku
✔️ výdaj tovaru
✔️ príprava tovaru na expedíciu
✔️ kompletizácia tovaru
✔️ práca v potravinovom sklade 4-25 stupňov celzia
✔️ inventura tovaru
✔️ práca na 12 hodinové zmeny / aj nočné!

Informácie o výberovom konaní:
V prípade Vášho záujmu o toto pracovné miesto Vás prosíme o zaslanie Vášho aktuálneho životopisu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, prípadne nás kontaktujte mailom alebo telefonicky na adrese našej pobočky.
Ďakujeme za zasielanie životopisu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

✔️ Máš zaručenú výplatu mzdy vždy do 10. dňa v mesiaci na tvojom účte.

✔️ Dostaneš finančný príspevok v hodnote 5,85 Eur, ktoré ti budú hradené v plnej výške.

✔️ Chladový príplatok je samozrejmosťou.

✔️ Ak bude potrebné niekedy pomôcť kolegom a ostať dlhšie, príplatky za nadčas dostaneš vyplatené hneď v nasledujúcej mzde.

✔️ Máš šancu získať odmenu vo výške 600 eur, ak nám odporučíš nejakého skvelého nového kolegu.

✔️ Bezplatne získaš/obnovíš preukaz na NZV, VZV.

✔️ Získavaš príspevok na pitný režim vo výške 1,20 eur za každý odpracovaný deň.

✔️ Pri významných životných udalostiach môžeš získať príspevok vo výške 170,-€.

✔️ Získavaš možnosť odborného rastu a vzdelávania v rámci našej stabilnej a rastúcej spoločnosti.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Vzhľadom na časovú náročnosť výberového procesu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

✔️ skúsenosti s prácou v sklade výhodou
✔️ pracovitosť
✔️ spoľahlivosť
✔️ časová flexibilita

✔️ vlastné dochádzanie do práce ( bohužiaľ k nám MHD nechodí a neposkytujeme dopravu)

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 100 kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Plintovičová
Tel.: +421910323029
E-mail: poslať životopis
ID: 3186161  Megjelentetés dátuma: 22.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac