Referent skladového hospodárstva - príjem, výdaj

Nagel Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Od 1 450 EUR/mesiacDvojzložková mzda v zložení 1250 Eur Brutto + 200 eur prémiová zložka mzdy. Možnosť zárobku až 1700 eur ( nočné, víkendové aj chladové príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔️práca na zmeny od 6-18:00 a 18:00 - 6:00 ( noc / 12 hod. služby)
✔️práca so skladovým počitačovým systémom,
✔️systémový príjem a výdaj tovaru
✔️kontrola prijímaného tovaru podľa dodacích listov
✔️potvrdzovanie dodacích listov a sprievodných dokladov
✔️ evidencia a spracovanie objednávok skladových zákazníkov
✔️ pridelovanie objednávok na vychystanie
✔️koordinácia práce skladových pracovníkov
✔️ kontrola dodržiavania skladových procesov, implementácia zmien podľa požiadaviek zákazníka
✔️optimalizácia skladových procesov
✔️aktívna komunikácia a zákaznícky servis pre skladových zákazníkov
✔️ komplexné riešenie požiadaviek skladových zákazníkov
✔️ vedenie a spracovávanie inventúrych kontrol skladových zásob zákazníkov

✔️ Máš zaručenú výplatu mzdy vždy do 10. dňa v mesiaci na tvojom účte.

✔️ Dostaneš finančný príspevok v hodnote 5,85 Eur, ktoré ti budú hradené v plnej výške.

✔️ Koľko vieš jazykov toľkokrát si kolegom a preto ti ponúkame možnosť jazykových kurzov priamo vo firme a cez pracovnú dobu

✔️ Máš šancu získať odmenu vo výške 600 eur, ak nám odporučíš nejakého skvelého nového kolegu.

✔️ Ak aj po čase zistíš , že sa vidíš na inej pozícií radi ti poskytneme zmenu pozície v rámci spoločnosti.

✔️ Pri významných životných udalostiach môžeš získať príspevok vo výške 170,-€.

✔️ Získavaš možnosť odborného rastu a vzdelávania v rámci našej stabilnej a rastúcej spoločnosti.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Vzhľadom na časovú náročnosť výberového procesu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • časová flexibilita
  • odolnosť voči stresu

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 100 kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Plintovičová
Tel.: +421910323029
E-mail: poslať životopis
ID: 2243374  Megjelentetés dátuma: 22.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 450 EUR/mesiac