Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Prevádzkový mechanik CS

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
700 € brutto mesačne + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme nového kolegu, ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Obsluha zariadení (manipulácia so zariadením) v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov, platnej legislatívy a pokynov z dispečerského a operatívneho riadenia
Odovzdanie informácie o výsledku manipulácie so zariadením, zber a odovzdanie požadovaných dát
Kontrola zariadení a spracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii
Hlásenie porúch zariadenia nadriadenému zamestnancovi
Výkon operatívnej údržby zariadení
Údržba pracoviska podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

Elektro - podmienka

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Ovládanie práce s PC
Vodičské oprávnenie skupiny B
Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 773478  Megjelentetés dátuma: 31.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 € brutto mesačne + variabilná zložka mzdy; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.