Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Operátor výskumu sond

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 110 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 925 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda od 925 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Máš technické zmýšľanie a chceš získať prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti expandujúcej na zahraničných trhoch so strategickým významom v oblasti energetiky?
Si tímový, zodpovedný a ochotný učiť sa nové veci?
Páčilo by sa Ti pracovať iba na ranné zmeny a mať voľné víkendy a sviatky pre seba alebo rodinu?
Hľadáme nového kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

  • Meranie fyzikálnych parametrov (tlak, teplota, prietok, a pod.) v sondách a vrtoch, odber vzoriek
  • Príprava a udržiavanie technického vybavenia vo funkčnom stave a v dostatočnom počte
  • Jazda s nákladným meracím vozidlom (aj na nespevnenej vozovke)
  • Manipulácia s plynovým zariadením - produkčným krížom sondy
  • Montáž tlakových zariadení na ústí sond, práce vo výškach, viazanie bremien
  • Ovládanie a obsluha vrátkového zariadenia pre hlbinné merania a operácie na drôte a kábli
  • Spracovanie výsledkov podľa pracovného príkazu, vypracovanie prvotnej dokumentácie o meraní alebo operácii
  • 1 zmenná prevádzka ( 7.00 – 15.00 )

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie

Technický smer ( strojárstvo, baníctvo, energetika, elektrotechnika a pod. )

Počet rokov praxe

2

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

BC

Ďalšie požiadavky

  • Vodičské oprávnenie skupiny C
  • Schopnosť technického myslenia, manuálna zručnosť
  • Fyzická odolnosť a výkonnosť
  • Užívateľská práca s PC
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Certifikáty pre práce súvisiace s meraniami alebo operáciami v sondách (obsluha plynových zariadení a tlakových nádob, práce vo výškach, viazač bremien) sú výhodou
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka pre prácu s dokumentáciou pre špeciálne zariadenia je výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4430150  Megjelentetés dátuma: 10.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 110 EUR/mesiac