Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Koordinátor údržby

Lokalita
Malacky
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 260 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je vo výške od 1 050€ a variabilná zložka mzdy 20%. Výška základnej mzdy bude upravená v súlade so schopnosťami, znalosťami a zručnosťami. Základná mesačná mzda bude upravená po zhodnotení výkonnosti a plnenia osobných cieľoch po 6 mesiacoch. Kariérny rasť je možný v závislosti od rýchlosti učenia a miery zodpovednosti.

Základná mesačná mzda je vo výške od 1 050€ a variabilná zložka mzdy 20%. Výška základnej mzdy bude upravená v súlade so schopnosťami, znalosťami a zručnosťami. Základná mesačná mzda bude upravená po zhodnotení výkonnosti a plnenia osobných cieľoch po 6 mesiacoch. Kariérny rasť je možný v závislosti od rýchlosti učenia a miery zodpovednosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Pre prácu na odbore údržby hľadáme mladého človeka s analyticko-logickými schopnosťami, ktorý sa nebojí pracovať po zaškolení samostatne so zmyslom pre detail. Tvojou úlohou bude naplánovať efektívny týždenný plán prác s kolegami, aktualizovať termín pri zmenách a na konci vyhodnotiť splnenie zákaziek. V práci zasahujeme do celej infraštruktúry zásobníka a ťažby plynu na západnom Slovensku a preto je dôležité sa vedieť rýchlo učiť. Naším cieľom a poslaním je vždy vykonať zákazky bezpečne v dohodnutom termíne a v najvyššej kvalite.

Zmysel a poslanie pozície:
plánovanie požiadaviek klientov na údržbu s efektívnym využitím dostupných zdrojov

  • Tvorba týždenného plánu zákaziek s dennou aktualizáciou v databázovom systéme podľa nadobudnutých vedomostí
  • Príprava, sledovanie a vypracovanie mesačného plnenia zákaziek údržby, určených ukazovateľov pre odbor údržby podľa schválených cieľov
  • Vytvorenie a sledovanie požiadaviek na materiál a službu v systémoch Nafta, dohľad nad skladovým hospodárstvom pre zabezpečenie opráv, údržby a menších projektov v zmysle jednotlivých zákaziek

  • Práca na 1 zmenu vo flexibilnej pracovnej dobe

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Administrácia SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Technické zmýšľanie a schopnosť riešiť problémy
  • Analytické a logické myslenie
  • Systematická práca s cieľom na detail
  • Vodičský preukaz skupina B
  • Komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4426417  Megjelentetés dátuma: 22.12.2022  Alapbér (bruttó): 1 260 EUR/mesiac