Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista na procesnú bezpečnosť a BOZP

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 297 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je od 2 120 € + 13. plat do výšky 100 % základnej mzdy. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Základná mesačná mzda je od 2 120 € + 13. plat do výšky 100 % základnej mzdy. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu/kolegyňu, špecialistu/metodika na procesnú bezpečnosť, ktorý vie analyzovať problémy a navrhovať efektívne riešenia, dokáže metodicky usmerňovať a riadiť riziká v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

  • Identifikácia nebezpečenstiev - kontroly pracovísk a rizikové analýzy
  • Riadenie rizík v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP - návrhy opatrení a ich vyhodnotenie
  • Príprava školení zamestnancov a dodávateľov
  • Úlohy na úseku havarijného plánovania
  • Vyšetrovanie udalostí (Root Cause Analysis), implementácia opatrení
  • Aplikácia postupov procesu riadenia zmien (MoC)
  • Úprava a tvorba metodických pokynov
  • Spolupráca so zahraničnými prevádzkami

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technické (BOZP, procesný/chemický inžinier)

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Min. 5-ročná prax v odbore
  • Skúsenosti v oblasti procesnej bezpečnosti, osvedčenie špecialistu PZPH výhodou
  • Proaktívne riešenie, zmysel pre detail, systematickosť a zodpovedný prístup
  • Znalosť legislatívnych predpisov v oblasti HSE (prioritne bezpečnosť)
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - min. úroveň B2
  • Znalosti v sektore oil&gas sú výhodou
  • Ovládanie práce s PC (balík MS Office), výhodou znalosť programov EFFECTS, RISKCURVES
  • Vodičské oprávnenie skupina B, ochota cestovať

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy
  • Školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - "Home office"
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4043130  Megjelentetés dátuma: 1.1.2024  Alapbér (bruttó): 2 297 EUR/mesiac