Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Ložiskový inžinier - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Od 1 025 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 230 EUR. Základná mesačná mzda 1 025 EUR a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Priemerná mesačná mzda od 1 230 EUR. Základná mesačná mzda 1 025 EUR a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Zabezpečenie efektívneho využitia ropných, plynových ložísk a zásobníkových skladovacích kapacít, geologické riadenie stavieb PZZP a vykonávanie geologických prác koncepčného charakteru
  • Zber dát o ložisku a technologickom zariadení a ich vyhodnocovanie
  • Spracovanie, aktualizácia a archivácia geologickej dokumentácie o ložisku a technologickej dokumentácie
  • Návrh optimálneho využitia ložiska a technologického zariadenia
  • Vypracovávanie geologických podkladov pre uskladňovanie zemného plynu v PZZP
  • Spracovanie geologických podkladov pre rozvoj uskladňovania zemného plynu
  • Vypracovanie návrhov hydrodynamických výskumov sond a analýza výsledkov v spolupráci s interpretátorom well-testingu
  • Sledovanie priebehu vŕtania vrtov a operatívne zasahovanie do vrtného procesu, spolupráca pri stanovení postupu záverečných prác na vrte
  • Participácia na medzinárodných projektoch vo východnej, južnej a západnej Európe

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

Geologické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Aktívne ovládanie anglického jazyka
  • Ovládanie práce s PC; MS Office (Excel - nadštandardne), základy programovania
  • Znalosti v oblasti matematiky a fyziky
  • Flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa a aplikovať nové poznatky
  • Schopnosť pracovať v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3932743  Megjelentetés dátuma: 11.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 025 EUR/mesiac