Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Asistentka / asistent

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
835 - 1 002 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 002 EUR. Základná mesačná mzda od 835 EUR a k tomu variabilná zložka mzdy 20 % (167 EUR). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Priemerná mesačná mzda od 1 002 EUR. Základná mesačná mzda od 835 EUR a k tomu variabilná zložka mzdy 20 % (167 EUR). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Ak hľadáte prácu v mladom tíme, oceníte byť v centre diania veľkej spoločnosti a hľadáte možnosti sebarealizácie, máme ponuku práve pre Vás. Hľadáme kolegyňu/kolegu, pre ktorú bude výzvou zaujímavá práca na úseku generálneho riaditeľa a ktorá vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA, a.s. je spoločnosť so 105 ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Vykonávanie rôznorodých administratívnych, ekonomických alebo prevádzkovo-technických prác podľa obvyklých postupov:
  • Asistentská podpora riaditeľa úseku
  • Zabezpečenie chodu sekretariátu a rokovaní
  • Administratívne činnosti a práca s dokumentmi
  • Kompletizovanie a distribúcia materiálov k poradám
  • Organizačné zabezpečenie porád, manažment zasadačiek
  • Zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
  • Organizačné zabezpečovanie pracovných ciest zamestnancov útvaru
  • Spracovanie podkladov o dochádzke zamestnancov
  • Evidencia a spracovanie prijatej a odoslanej pošty, práca s dokumentmi v zmysle interných predpisov
  • Zakladanie POBJ do systému SAP MM
  • Podpora pri spracovaní faktúr v systéme elektronickej likvidácie faktúr

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zameranie

Ekonomické

Počet rokov praxe

2

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Ďalšie požiadavky

  • Prax na obdobnej pozícii cca 2 roky
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Ovládanie práce s PC (Word, Excel, Internet, PowerPoint, SAP) - užívateľská úroveň
  • Administratívne zručnosti
  • Organizačné schopnosti
  • Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho kolektívu
  • Samostatné riešenie úloh, flexibilita, diskrétnosť, taktnosť, proaktívny prístup

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3895114  Megjelentetés dátuma: 24.9.2020  Alapbér (bruttó): 835 EUR/mesiac