Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Operátor terénnych montáží a meraní

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Od 800 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 960 EUR. Základná mesačná mzda od 800 EUR a variabilná zložka mzdy 160 EUR (20%). Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Priemerná mesačná mzda od 960 EUR. Základná mesačná mzda od 800 EUR a variabilná zložka mzdy 160 EUR (20%). Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme technika, pre ktorého budú výzvou zaujímavé technické úlohy pri hlbinných operáciách vo vrtoch a sondách a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Meranie fyzikálnych parametrov (tlak, teplota, prietok, a pod.) v sondách a vrtoch, odber vzoriek
Príprava a udržiavanie technického vybavenia vo funkčnom stave a v dostatočnom počte
Jazda s nákladným meracím vozidlom (aj na nespevnenej vozovke)
Manipulácia s plynovým zariadením - produkčným krížom sondy
Montáž tlakových zariadení na ústí sond, práce vo výškach, viazanie bremien
Ovládanie a obsluha vrátkového zariadenia pre hlbinné merania a operácie na drôte a kábli
Spracovanie výsledkov podľa pracovného príkazu, vypracovanie prvotnej dokumentácie o meraní alebo operácii

Pracovný pomer: Doba určitá 1 rok

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Ďalšie požiadavky

Schopnosť technického myslenia, manuálna zručnosť
Fyzická odolnosť a výkonnosť
Užívateľská práca s PC
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
Certifikáty pre práce súvisiace s meraniami alebo operáciami v sondách (obsluha plynových zariadení a tlakových nádob, práce vo výškach, viazač bremien) sú výhodou
Znalosť anglického jazyka - pre prácu s dokumentáciou pre špeciálne zariadenia je výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3720684  Megjelentetés dátuma: 20.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac