Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Strojný inžinier - zameranie: Kompresory

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 500 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1 250 EUR a variabilná zložka mzdy 20%; Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Základná mesačná mzda od 1 250 EUR a variabilná zložka mzdy 20%; Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu, pre ktorého bude výzvou riešenie technických úloh, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
- Príprava technických podkladov pre nové projekty pre zvyšovanie technickej úrovne, bezpečnosti a spoľahlivosti strojných zariadení
- Tvorba technických špecifikácií pre obstarávanie strojných zariadení vrátane následného vyhodnocovania ponúk
- Vypracovávanie, prípadne zabezpečovanie odborných posudkov a expertízne činností na kompresory, plynové a strojné zariadenia
- Tvorba technických postupov pre modernizáciu, opravy a údržbu strojných zariadení s použitím moderných diagnostických metód a ich aplikácia pri údržbe
- Navrhovanie optimalizácie prevádzky strojných zariadení s cieľom ich efektívneho využívania

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie

technický smer s elektrotechnickým zameraním

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

- Min. 3 roky odbornej praxe
- Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
- Ovládanie práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
- Analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- Vodičské oprávnenie skupiny B
- Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej a pod.) výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

- Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
- Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
*príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
*príspevok na dopravu do zamestnania
*príspevok na regeneráciu pracovnej sily
*stravovanie formou jedálnych kupónov
*sociálne výpomoci
*príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
*zamestnanecké pôžičky
* *príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu – „Home office“
- Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
- Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
- Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
- Kvalitný vzdelávací program
- Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
- Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3717129  Megjelentetés dátuma: 17.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac