Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Prevádzkový mechanik - Skladovanie plynu

Lokalita
Gajary
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
800 - 960 EUR/mesiacPriemerná mzda 960 EUR/mesiac; Základná mesačná mzda 800 EUR + 20% variabilná zložka mzdy (160 EUR); možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy v závislosti od výkonnosti.

Priemerná mzda 960 EUR/mesiac; Základná mesačná mzda 800 EUR + 20% variabilná zložka mzdy (160 EUR); možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy v závislosti od výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Obsluha zariadení (manipulácia so zariadením) v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov, platnej legislatívy a pokynov z dispečerského a operatívneho riadenia
Odovzdanie informácií o výsledku manipulácie so zariadením, zber a odovzdanie požadovaných dát
Kontrola zariadení a spracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii
Hlásenie porúch zariadenia nadriadenému zamestnancovi
Výkon operatívnej údržby zariadení
Údržba pracoviska podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technické / Elektro (slaboprúd)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Ovládanie práce s PC
Vodičské oprávnenie skupina B
Osvedčenia o odbornej spôsobilosti elektro, TN a PZ výhodou
Prax v odbore vítaná
Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3694707  Megjelentetés dátuma: 28.8.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac