Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Inžinier dispečer - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 170 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 170 EUR (základná mesačná mzda 975 EUR a k tomu variabilná zložka mzdy 20%); Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti;K mzde sú vyplácané mzdové zvýhodnenia v závislosti od režimu pracovného času (za prácu vo sviatok, za nočnú prácu, za prácu v sobotu a v nedeľu)

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme skúseného kolegu dispečera, pre ktorého bude výzvou rozšírenie si poznania komplexu zásobníkov, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
  • Nepretržité sledovanie a vyhodnocovanie situácie v celom komplexe PZZP Láb
  • Sledovanie, koordinácia a riadenie zariadení a tokov plynu podľa disponibility zariadení, požiadaviek klientov, technických, geologických a operatívnych požiadaviek
  • Koordinácia konfigurácie zásobníka s operátormi prepojených sietí
  • Plnenie nominácií/renominácií v rámci zmluvných výkonov, rozhodovanie o oprávnenosti požiadaviek
  • Koordinácia a optimalizácia nastavení zariadení a siete za účelom minimalizovania tlakových strát a maximalizácie efektívnosti prevádzky.
  • Komunikácia s prevádzkou, oddelením technických simulácii, odborom ložiskového inžinierstva za účelom optimálneho chodu zásobníka
  • Zohľadňovanie disponibility zariadení
  • Operatívne riadenie činnosti pracovísk s nepretržitou operátorskou službou
  • Zabezpečenie nastavenia zariadení zásobníka bez trvalej operátorskej služby do požadovaného stavu, podľa požiadaviek
  • Vyhodnocovanie dát a tvorba reportov
  • Riadenie odchýlkových účtov
  • Operatívne riadenie a koordinácia činností v prípade výnimočných udalostí
  • Spúšťanie ESD sekvencií
  • Zabezpečenie povinností vyplývajúcich z dohôd s externými organizáciami, dispečerských dohôd, legislatívy

Pracovný čas: 12 hodinová, nepretržitá prevádzka

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

technické

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • 3 roky odbornej praxe
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka je výhodou
  • Schopnosť správneho rozhodovania v stresových situáciách
  • Analytické a riadiace schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3686437  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 170 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 170 EUR (základná mesačná mzda 975 EUR a k tomu variabilná zložka mzdy 20%); Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti;K mzde sú vyplácané mzdové zvýhodnenia v závislosti od režimu pracovného času (za prácu vo sviatok, za nočnú prácu, za prácu v sobotu a v nedeľu)