Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Technik správy majetku

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.08.2018
Ponúkaná mzda*
Základná mesačná mzda 850 EUR a variabilná zložka mzdy (20%)

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
  • Príprava podkladov pre zaradenie majetku
  • Evidencia majetku
  • Spolupráca pri vykonávaní inventarizácie majetku
  • Vypracovanie plánu likvidácií majetku
  • Príprava podkladov pre vyradenie majetku
  • Optimalizácia a riadenie majetku
  • Realizácia predaja, prenájmu a nájmu kapacít
  • Spracovanie podkladov pre mesačné závierky jázd vozidiel spoločnosti
  • Aktualizácia údajov v monitorovacom systéme vozidiel
  • Príprava požiadaviek na objednávky služieb, materiálu a investícií
  • Príprava podkladov pre likvidáciu došlých faktúr za služby, materiál a investície
  • Spolupráca pri spracovávaní a vyhodnocovaní plánu nákladov

Pracovný pomer: čas neurčitý

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Ovládanie práce s PC (SAP, Word, Excel, monitorovací systém vozidiel výhodou)
Prax v oblasti správy majetku výhodou
Praktické myslenie
Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu – „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3417009  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mesačná mzda 850 EUR a variabilná zložka mzdy (20%)