Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Ťažiar

Lokalita
Dúbrava, Gajary, Bratislavský kraj, okres Malacky
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme nového kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Obsluha a kontrola technologických zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov
Odstraňovanie drobných porúch ťažobných zariadení
Priebežný zber procesných dát a vyhotovenie záznamu o výsledku vykonanej činnosti do prevádzkovej dokumentácie v písomnej a elektronickej forme
Kontrola a obsluha sond
Pochôdzková služba po produktovodoch
Hlásenie porúch zariadenia
Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP, PO a OŽP, za výkon prác podľa pokynov nadriadeného

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technické

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Vodičské oprávnenie skupina B
Oprávnenie na obsluhu plynových zariadení a tlakových nádob výhodou
Ovládanie práce s PC

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3306056  Megjelentetés dátuma: 23.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí