Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Vedúci organizačného útvaru HSE

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Bratislavský kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Komplexná zodpovednosť za vedenie oddelenia HSE a kvalitu poskytovaných služieb
Identifikácia rizík spojených s pracovnou činnosťou, úrazovosťou, požiarmi, haváriami s cieľom ochrániť zdravie zamestnancov pri práci a majetok spoločnosti pri výkone podnikateľskej činnosti
Zabezpečovanie implementácie a zlepšovania systému bezpečnosti práce a systému ochrany životného prostredia v spoločnosti
Zabezpečovanie ochrany zamestnancov a objektov v prípade mimoriadnych udalostí
Zodpovednosť za zabezpečovanie výkonu podnikateľskej činnosti v súlade so Zákonom o životnom prostredí a ostatnými platnými právnymi predpismi
Zodpovednosť za výkon školení a preškolení zamestnancov, za kontrolnú činnosť na pracoviskách, za vypracovanie plánov súvisiacich s bezpečnosťou, za technickú infraštruktúru bezpečnosti a ochrany a jej prevádzku

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technický smer, oblasť bezpečnosti resp. ochrany životného prostredia

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Odbornosti:
a) Bezpečnostný technik alebo autorizovaný bezpečnostný technik
b) Audítor SMS alebo EMS
Skúsenosti:
a) Prax v oblasti BOZP alebo environmentu 5 rokov
b) Prax v riadení ľudí aspoň 3 roky (kolektív min. 5 ľudí)
c) Budovanie a optimalizácia SMS alebo EMS
Znalosti:
Legislatíva a normy v oblasti BOZP, OŽP, OPP, posudzovanie zhody, metrológia

Aké výhody a benefity ponúkame?

Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov (o. i. príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na dopravu do zamestnania, regeneráciu pracovnej sily, stravovanie formou jedálnych kupónov, sociálne výpomoci, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej práceneschopnosti, zamestnanecké pôžičky)
Flexibilný pracovný čas
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3115700  Megjelentetés dátuma: 16.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzdové podmienky budú prediskutované na osobnom stretnutí