Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Elektromechanik kompresorov

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
plný úväzok
Ponúkaná mzda*
960 EUR/mesiacPriemerná mzda od 960 EUR/mesiac; Základná mesačná mzda od 800 EUR + 20% variabilná zložka mzdy (160 EUR); možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy v závislosti od odbornej praxe, znalostí a zručností.

Priemerná mzda od 960 EUR/mesiac; Základná mesačná mzda od 800 EUR + 20% variabilná zložka mzdy (160 EUR); možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy v závislosti od odbornej praxe, znalostí a zručností.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Vykonávanie obsluhy kompresorových jednotiek a ostatných zariadení v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov, technologických postupov a pokynov z operatívneho alebo dispečerského riadenia
  • Vykonávať operatívnu a korektívnu údržbu kompresorových jednotiek
  • Vyhodnotenie manipulácie so zariadením a odovzdávanie informácie o výsledku manipulácie zariadenia do požadovaného stavu
  • Vyhodnotenie disponibility zariadení v prevádzke
  • Kontrola zariadení a vypracovanie záznamu o výsledku kontroly v prevádzkovej dokumentácii, zber a záznam dát o prevádzke a poruchách zariadenia

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zameranie

elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Osvedčenie: elektrotechnik podľa §22 Vyhlášky 508/2009 Z.z.
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • Ovládanie prác na PC
  • Skúsenosti s plynovými spaľovacími motormi - výhodou
  • Osvedčenie na obsluhu a údržbu turbokompresorov - výhodou
  • Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti.
Zamestnanecké benefity:
  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Stravovanie formou jedálnych kupónov
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 1287188  Megjelentetés dátuma: 7.2.2021  Alapbér (bruttó): 960 EUR/mesiac