Programový manažér/Programová manažérka

Nadácia Pontis

Miesto práce
Zelinárska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Od 1 300 EUR/mesiaccelková cena práce 1300€-1400€, záleží na skúsenostiach uchádzača, možnosť práce aj na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Schvaľovanie verejnoprospešných projektov prihlásených do Nášho Mesta.
Komunikácia s organizáciami a firmami.
Nahadzovanie aktivít na web NaseMesto.sk.
Testovanie webu podľa stanoveného zoznamu, identifikácia chýb.
Aktívne riešenie prípadných chýb v spolupráci so správcom webu.
Organizácia zbierky šatstva – vyhľadávanie organizácií a matchovanie s firmami.

- dobrá atmosféra v silnom pracovnom tíme, ktorý je ochotný pomôcť a podeliť sa o svoje skúsenosti
- kolektív, v ktorom prevládajú neformálne vzťahy, ochota pomôcť, zmysel pre humor, súdržnosť a nekonfliktnosť
- tímové networkingové (online) aktivity každý týždeň
- flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z domu
- vzdelávanie a osobný rast
- možnosť prichádzať s novými nápadmi, ideami a rozvíjať programy
- spolupráca s prestížnymi firmami a neziskovkami

Informácie o výberovom konaní

1. Životopis
2. Môj pohľad na podujatie Naše Mesto (úvaha v rozsahu 1800 - 2000 znakov)
– Ako vnímate podujatie Naše Mesto vy, aké sú podľa vás jeho výhody a nevýhode. Vychádzajte z voľne dostupných zdrojov.

• Životopis a úvahu prosíme zasielajte na [email protected] do 24.2.2021
• Vyhodnotenie 1. kola a zaslanie pozvánky na osobné pohovory: do 25. februára 2021
• Vyhodnotenie 2. kola: do 4. marca 2021
• Pohovory s vybranými uchádzačmi: 1.-3. marec 2021 (prípadne podľa dohody)
• Nástup do prac. pomeru: ASAP alebo podľa dohody, ideálne od 15. marca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ak ste flexibilný/á, vždy pripravený/á na zmenu, nové výzvy a žiadne neočakávane udalosti vás v práci nezaskočia
- ak máte vysoké pracovné tempo a viete si efektívne zorganizovať čas
- ak máte zmysel pre detail, myslíte analyticky a doťahujete veci do konca
- ak si rozumiete s Excelom, s rozpočtami či tabuľkami a nemáte problém ani s administratívou
- ak hľadáte spôsoby, ako sa veci dajú spraviť, nie dôvody, prečo sa nedajú
- ak máte srdce na správnom mieste a obdobné hodnoty, aké uznávame v Nadácii Pontis
- skúsenosť s projektovým riadením je plus

Silné spojenia pre pozitívne zmeny.
Poslaním Nadácie Pontis je vytvárať silné, zmysluplné spojenia a prinášať pozitívne zmeny v našich kľúčových témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní.
Našou stratégiou je pracovať tak, aby sme boli všetkým zapojeným stranám rovnocenným partnerom. V našich témach si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme, aby druhých spolupráca s nami priťahovala.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4034352  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac