Upratovač/ka

Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava / Open Society Foundation / NOS-OSF

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
skrátený úväzok, dohoda - 3,70€/hod., živnosť - 500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie admistratívnej budovy - kancelárie (umývanie podláh, vysávanie, utieranie prachu), toalety, schodisko. Pracovný čas - 7:00 - 9:00h a/alebo 17:00 -19:00h

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, spoľahlivosť , zmysel pre poriadok, precíznosť

Sme na Slovensku dobre etablovanou, nezávislou nadáciou založenou v roku 1992, ktorá sa v roku 2013 osamostatnila od zakladajúcej organizácie.
Vytvárame príležitosti na skvalitňovanie občianskej spoločnosti smerom k jej väčšej otvorenosti, transparentnosti a presadzovaniu rovnosti šancí a ochrany menších a slabých.
Realizáciou vlastných projektov a prostredníctvom grantových programov určených mimovládnym organizáciám stotožňujúcim sa s našimi hodnotami pomáhame rozvoju otvorenej spoločnosti, vzdelávaniu, posilňujeme ľudské práva a rovnosť príležitostí znevýhodnených občanov s prihliadnutím na špecifické potreby Rómov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3738147  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: skrátený úväzok, dohoda - 3,70€/hod., živnosť - 500€/mesiac