Recepčná/recepčný

Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava / Open Society Foundation / NOS-OSF

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
• zodpovednosť za plynulý chod recepcie
• spracovanie pošty a prepájanie telefonátov
• prijímanie a uvádzanie návštev
• pomocné administratívne práce

Životopisy posielajte na [email protected] do 31.1.2019. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí postúpia do druhého kola výberového procesu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Organizačné schopnosti a schopnosť samostatného výkonu.

Sme na Slovensku dobre etablovanou, nezávislou nadáciou založenou v roku 1992, ktorá sa v roku 2013 osamostatnila od zakladajúcej organizácie.
Vytvárame príležitosti na skvalitňovanie občianskej spoločnosti smerom k jej väčšej otvorenosti, transparentnosti a presadzovaniu rovnosti šancí a ochrany menších a slabých.
Realizáciou vlastných projektov a prostredníctvom grantových programov určených mimovládnym organizáciám stotožňujúcim sa s našimi hodnotami pomáhame rozvoju otvorenej spoločnosti, vzdelávaniu, posilňujeme ľudské práva a rovnosť príležitostí znevýhodnených občanov s prihliadnutím na špecifické potreby Rómov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3574216  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50€/hodina