Projektový koordinátor - Novinárska cena

Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava / Open Society Foundation / NOS-OSF

Miesto práce
Baštová 5, Bratislava, Bratislava Region
Termín nástupu
01.12.2021, prípadne podľa dohody
1 200 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe budú mzdové podmienky prehodnotené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a aktívny rozvoj mediálnych projektov - Novinárska cena, Fond investigatívnej žurnalistiky a pod.
- organizačné zabezpečenie súvisiacich podujatí (eventy, semináre, školenia, konferencie)
- komunikácia s grantistami a vedenie agendy grantového reportingu
- správa sociálnych sietí Nadácie
- príprava podkladov pre dodatočné získavanie zdrojov a donorov
- komunikácia s partnermi projektov a potencionálnymi donormi nadácie, získavanie nových partnerov
- spolupráca na ďalších projektoch a rozvoji nadácie

- práca v neziskovej organizácii s 30-ročnou tradíciou a dobrým menom v sektore
- neformálna atmosféra s kanceláriou v historickom centre mesta na ulici Baštová
- príležitosti pre vzdelávanie a ďalší osobnostný a profesionálny rast

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovné miesto pošlite prosím:
- motivačný list v slovenskom jazyku
- životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť prostredia (médiá, neziskový sektor, a pod.)
- prax v projektovom manažmente je výhodou
- skúsenosti s grantovým procesom sú výhodou
- kultivovaný písomný a verbálny prejav v slovenčine a ovládanie anglického jazyka na úrovni C1 slovom i písmom na úrovni samostatnej komunikácie so zahraničnými partnermi
- všeobecný prehľad o štruktúre a poslaní žurnalistiky, resp. prax v sektore bude vašou výhodou
- zodpovednosť, precíznosť, systematickosť a aktívny prístup
- ovládanie programového balíka MS Office.

Sme na Slovensku dobre etablovanou, nezávislou nadáciou založenou v roku 1992, ktorá sa v roku 2013 osamostatnila od zakladajúcej organizácie.
Vytvárame príležitosti na skvalitňovanie občianskej spoločnosti smerom k jej väčšej otvorenosti, transparentnosti a presadzovaniu rovnosti šancí a ochrany menších a slabých.
Realizáciou vlastných projektov a prostredníctvom grantových programov určených mimovládnym organizáciám stotožňujúcim sa s našimi hodnotami pomáhame rozvoju otvorenej spoločnosti, vzdelávaniu, posilňujeme ľudské práva a rovnosť príležitostí znevýhodnených občanov s prihliadnutím na špecifické potreby Rómov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4188427  Megjelentetés dátuma: 22.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac