Odborný predajca nábytkového kovania

NABYKOV, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700€-1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj nábytkového kovania (požadujeme minimálnu prax v odbore nábytkového kovania)
príprava objednávok
starostlivosť o už existujúcich zákazníkov (rozvoz tovaru)
technické poradenstvo zákazníkom
vyhľadávanie nových zákazníkov

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka oslovila pošlite nám:
- životopis
- motivačný list
- fotografiu
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budú kontaktovaní len vhodní uchádzači. Vhodní kandidáti budú oslovení a pozvaní na pohovor telefonicky. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár, predajca, nábytkár

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

prax v odbore nábytkového kovania vítaná
výborné komunikačné, argumentačné, vyjednávacie schopnosti
práca na PC
technické zameranie je výhodou
reprezentatívne vystupovanie, zodpovednosť, serióznosť, tímový duch

Sme spoločnosťou, ktorá sa dynamicky mení vďaka spokojným zákazníkom a motivovaným zamestnancom.

Poradenstvo a predaj produktov určených pre stolársku výrobu ponúkame už viac ako 20 rokov. Za ten čas veľmi pozorne vnímame meniaci sa trh i potreby našich zákazníkov a s maximálnym nasadením sa snažíme tieto potreby napĺňať. Našou prioritou a samozrejmosťou je spokojný zákazník, ktorý je našim partnerom. Toto vzácne obchodné spojenie nás učí byť ešte lepšími, ponúkať kvalitnejšie služby i produkty.

Sledujeme trendy a neustále sa učíme novým veciam, ktoré následne zaraďujeme do našej ponuky. Spolupracujeme s kvalitnými dodávateľmi nábytkového kovania a dávame možnosť výberu všetkým našim zákazníkom.

Nosným pilierom celej spoločnosti je idea tímového úspechu, v ktorom sa stretávajú rôzne osobnosti i schopnosti jednotlivcov, čo v konečnom dôsledku zohráva významnú úlohu v naplnení zákazníckych potrieb.

Veríme, že naša práca bude aj naďalej tvoriť spokojných zákazníkov a motivovaných zamestnancov, vďaka ktorým môžeme spoločne napredovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2435931  Megjelentetés dátuma: 6.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700€-1000€