Administratívny pracovník, nevadí že nemáš skúsenosti všetko ťa naučíme!

N&N Holding s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 1 040 EUR/mesiac520e, po zaškolení 1000e + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spolupráca so skúsenými kolegami, prehlbovanie znalostí
-Osobné stretnutia s klientmi
-Bežné administratívne práce v kancelárií
-Práca s firemným informačným systémom
-Komunikácia s klientom
-Poskytovanie odborných informácií o produktoch a službách spoločnosti klientom prostredníctvom telefónu,e-mailu a osobne v sídle spoločnosti
-Hľadať riešenie problémov zákazníkov
-Rozvoj vzťahov so zákazníkmi
-Reporting

-Kompletné zaškolenie
-Príjemné pracovné prostredie
-Motivujúce finančné ohodnotenie plus stravné lístky
-Mobilný telefón
-Teambuildingové akcie
-Nadštardantné finančné ohodnotenie
-Možnosť získania bonusov
-Priatelský tím mladých ľudí
-Voľný každý víkend plus sviatky

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis a my vás budeme kontaktovať. Tešíme sa na vašu reakciu!

Hľadáme do našej firmy šikovných zamestancov s aktívnym prístupom k práci a chuťou učiť sa novým veciam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

-Komunikácia (jednanie s ľudmi)
-Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
-Analyzovanie a riešenie problémov
-Pružnosť v myslení (improvizačné schopnosti)

N&N Holding je novo založená spoločnosť v Slovenskej republike so skúseným tímom odborníkov. Poskytuje medzinárodné služby v oblasti kapitaloveho trhu.
Zapísaná je v registri Národnej Banky Slovenska, v zozname samostatných finančných agentov a vykonáva finančné sprostredkovanie aj prostredníctvom svojich podriadených finančných agentov. S dlhoročnými skúsenosťami v medzinárodnom trhu a spolupráca s globálnymi partnermi pripravujeme analýzu šité na mieru klientovi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3434876  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 1 040 EUR/mesiac520e, po zaškolení 1000e + bonusy