Špecialista náborov

N&N Holding s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inzerovanie voľných pracovných pozícií
- tvorba, vedenie a aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie
- vedenie vstupných pohovorov
- komunikácia so zamestnancami a zverenými klientami
- plne pochopiť postupy a procesy zákazníkov
- administratívna podpora nadriadeného pracovníka
- evidencia dokumentov
- komunikácia s klientom/telefonický,písomne/
- práca s databázovými systémami.
- zabezpečenie a koordinácia výberových konaní (evidencia prijatých životopisov, komunikácia s uchádzačmi a pod.)
- vedenie databázy uchádzačov o zamestnanie
- vypracovávanie podkladov pre potreby analýz, štatistík,
- koordinácia a zodpovedanie za hodnotiaci systém spoločnosti
- ostatné administratívne činnosti

- pracovná doba od Po-Štv od 9:00 do 17:30hod. a pia od 8:00-16:30hod.
- služobný telefón
- práca v mladom, medzinárodnom tíme s profesionálnym vedením
- stáže na pobočkách spoločnosti v zahraničí ( EU )
- práca na TPP
- školenia priamo na pracovisku
- stravné lístky
- zmluva aj na dobu neurčitú
- firemné teambuildingy a večierky
- administrácia
- zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- výborná lokalita v centre mesta

Informácie o výberovom konaní

- komunikatívnosť
- príjemne vystupovanie
- chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

N&N Holding je novo založená spoločnosť v Slovenskej republike so skúseným tímom odborníkov. Poskytuje medzinárodné služby v oblasti kapitaloveho trhu.
Zapísaná je v registri Národnej Banky Slovenska, v zozname samostatných finančných agentov a vykonáva finančné sprostredkovanie aj prostredníctvom svojich podriadených finančných agentov. S dlhoročnými skúsenosťami v medzinárodnom trhu a spolupráca s globálnymi partnermi pripravujeme analýzu šité na mieru klientovi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3387463  Megjelentetés dátuma: 12.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800