Stážista/Brigádnik do online marketingu

N I K É , spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
5 EUR/hod.* nástupná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a je predmetom diskusie počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína od 5,- EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme zodpovedného, logicky uvažujúceho a dôsledného človeka, ktorý nám pomôže s exekúciou a reportingom našich online kampaní
- Skúsenosti s Google Ads, Facebook Ads, či s Adform sú v tomto prípade veľkou výhodou

Čo ponúkame?:
- Skvelú a cennú príležitosť pre získanie praktických skúseností v rámci online marketingu
- Podpora kolegov je samozrejmá a odovzdáme ti to, čo sami vieme
- Budeš mať možnosť pracovať s vysokými budgetmi a učiť sa od šikovných a milých ľudí

- Sme stabilná slovenská spoločnosť, jednotka na trhu a líder v inováciách vo svete tipovania
- Získaš stabilnú podporu skúseného tímu kolegov, ktorí ťa naučia čokoľvek, v čom sa nebudeš cítiť komfortne a pomôžu ti rozvinúť tvoje schopnosti
- Budeš mať našu dôveru v tvoje schopnosti a priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, jasnú zodpovednosť

Ďakujeme Vám za každú reakciu na túto pracovnú ponuku, ceníme si váš záujem. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorých pozveme na osobné stretnutie.

O zásadách ochrany osobných údajov sa dozviete na:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Získaš platenú stáž na oddelení digitálneho marketingu
- Si zodpovedný
- Si dôsledný
- Máš logické myslenie
- Ak máš skúsenosti s Google Ads, Facebook Ads, či s Adform, je to pre teba veľká výhoda

Niké, s.r.o. prvá slovenská stávková spoločnosť.
ID: 4395034  Megjelentetés dátuma: 3.8.2022  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.